Ślub jest jednym z najbardziej magicznych i niezapomnianych wydarzeń w życiu. Może bierzesz udział w weselu przyjaciela i chcesz uchwycić wyjątkowe chwile, robiąc zdjęcia lub nagrywając wideo, a może jesteś gościem podczas bardzo prywatnego ślubu w odległej lokalizacji tylko z kilkoma bliskimi przyjaciółmi.

Niezależnie od tego, czy jest to zwykła ceremonia, czy wyjątkowy ślub, dobra wiadomość jest taka, że możesz możesz wykonać fajne zdjęcia i klipy wideo jeśli masz iPhone’a lub innego smartfona z Androidem z porządnym aparatem fotograficznym

Wspaniałe zdjęcia to oprócz parametrów technicznych aparatu – połączenie dobrej techniki, dobrego kadrowania i synchronizacji: uchwycenie tych szczególnych chwilowych chwil. Podczas gdy właściwe oświetlenie i kompozycja są ważne, musisz być także uważny, aby dostrzec “ten ciekawy moment” panem młodym i panną młodą, lub kiedy rodzice uśmiechają się, gdy patrzą, jak nowa para ma swój pierwszy taniec. Będąc cierpliwym i spostrzegawczym, Ty również możesz uzyskać niezapomniane zdjęcia mobilne tego wyjątkowego dnia.

Oto 10 prostych wskazówek, które pomogą Ci zrobić wspaniałe zdjęcia i filmy na weselu za pomocą smartfona:
(więcej…)


Fotograf lubny Biała Podlaska, Terespol, Siedlce


Patrząc na statystyki odwiedzin naszej strony internetowej, oraz podczas rozmów z Klientami zauważyłem, że bardzo interesującym tematem dla Par Młodych są poradniki dotyczące wyboru fotografa ślubnego, oraz porady dotyczące sesje ślubnych. Kontynuując więc temat: mamy już wybranego fotografa. Oto rzeczy na które powinniśmy zwrócić uwagę, aby ułatwić mu pracę i aby zdjęcia były jak najlepsze i najefektowniejsze. Rzec można – lektura obowiązkowa dla wszystkich Par Młodych.

Należy pamiętać że fotograf na ślubie, weselu to wielka odpowiedzialność. Utraconych momentów oraz nieudanych zdjęć nie da się powtórzyć. Zdarzało mi ie oglądać słabe, a wręcz nieudane zdjęcia ze ślubów, z którymi załamane Pary Młode przychodziły do mojego zakładu, prosząc aby cyt „coś poradzić” “coś uratować”. W dużej części przypadków niestety niewiele da się zrobić, a koszt czasochłonnej obróbki może być zbliżony do kosztów wynajęcia fotografa ślubnego. Pamiętać należy, że zdjęcia z tak arcyważnego wydarzenia jak ślub i wesele są pamiątką na całe życie. (więcej…)


fotograf na wesele Biała Podlaska

fotograf na wesele Biała Podlaska

Sesji plenerowej z pewnością nie sprzyja pośpiech. Odpowiedni nastrój i swoboda czasowa są niezbędne, by była udana i wyjątkowa. Kiedy więc najlepiej umówić się na sesję ślubną i jakie miejsce wybrać na swój plener ślubny? Na to pytanie wielu Par Młodych postaramy się dziś odpowiedzieć. Zapraszamy do serii Fotograf Ślubny Biała Podlaska radzi i podpowiada

Po pierwsze sesja ślubna powinna być dla Was przyjemnością. Ma ona uwiecznić nie tylko akt i moment zawarcia małżeństwa, ale przede wszystkim powinna uchwycić w kadrze szczęście i emocje Pary Młodej. Przy sesji plenerowej nie bez znaczenia jest też miejsce, który wybierzecie na sesję plenerową, a także czas, porę roku w którym zechcecie ją wykonać.

(więcej…)

Loading...
Facebook Messenger for Wordpress